Casa Em Mongagua Com Piscina E Area Gourmet Villa
| Gratis Wi-Fi Gratis Wi-Fi på offentliga platser | Privat strand Strand | Husdjur ej tillåtna Inga husdjur |
När du bor i Casa Em Mongagua Com Piscina E Area Gourmet Villa kan du enkelt nå Praia de Vera Cruz, som ligger ungefär 1 km bort.
Villan med 5 badrum har ett väldigt bra läge 300 meter från Praia Santa Eugenia. Gästerna kan besöka Plataforma De Pesca Mongagua som ligger ungefär 3 km bort, medan Agenor de Campos finns ungefär 10 minuter bort med bil.
Det finns ett minikök i Casa Em Mongagua Com Piscina E Area Gourmet Villa som är komplett med kylskåp, ugn och köksredskap för din bekvämlighet. Restaurangen Rotisserie, som serverar ett brett utbud av måltider, ligger ungefär 13 minuters promenad bort. Järnvägsstationen Jurubatuba är belägen ungefär 50 km bort.
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Gratis Wi-Fi på offentliga platser
- Parkering
- Inga husdjur
Mat och drycker
- Köksgeråd
Aktiviteter och avkoppling
- Strand
- Grill faciliteter
På rummet
- Uteplats
- Matbord
- Gratis toalettartiklar
- LCD-TV
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Tillhandahåller Casa Em Mongagua Com Piscina E Area Gourmet Villa en trådlös internetanslutning?
Ja, Casa Em Mongagua Com Piscina E Area Gourmet Villa erbjuder Wi Fi. - ❓
Erbjuder Casa Em Mongagua Com Piscina E Area Gourmet Villa ett kök?
Casa Em Mongagua Com Piscina E Area Gourmet Villa har ett komplett kök med kylskåp, ugn och köksredskap. - ❓
Vilka sevärdheter bör vi se under vistelsen i denna semesterbostad?
Gästerna i denna semesterbostad kan enkelt nå Praia de Vera Cruz och Plataforma De Pesca Mongagua, som ligger inom 1 km från boendet respektive 3 km bort.